Obóz rolkowy dla dzieci i młodzieży, Olsztyn 2018 r.

Zapraszamy na kolonie z nauką jazdy na rolkach.

Pierwszy turnus obozu rolkowego odbędzie się w Olsztynie, w malowniczo położonym miasteczku akademickim – Kortowo. Kampus położony jest nad jeziorem, posiada bogatą infrastrukturę sportową, dużą powierzchnię terenów zielonych oraz bazę noclegową i gastronomiczną.

Termin: 20.07. – 28.07.2018 r. (8 dni)

Wiek: 7-15 lat 

Zakwaterowanie: Dom Studencki, DS 2 w pokojach 2-3 osobowych w układzie segmentowym, 1 łazienka na 2 pokoje połączone wspólnym korytarzem.

Zapisz się!

Obóz rolkowy, program

 • codzienną jazdę na rolkach (3-4 h dziennie) w 3 grupach zaawansowania: podstawowa, średnio zaawansowana, zaawansowana 
 • gry i zabawy sportowe oraz twórcze
 • kąpiele i plażowanie nad jeziorem
 • 2 wybrane atrakcje np. park linowy, park trampolin
 • zwiedzanie miasta Olsztyn w formie gry miejskiej
 • wycieczka rowerami wodnymi i kajakami
 • ognisko integracyjne
 • dyskoteka z animacjami

Cena zawiera

 • realizację programu, ubezpieczenie NNW, transport autokarowy z Torunia
 • 8 noclegów w pokoju 2-3 osobowym z łazienką w układzie segmentowym
 • 4 posiłki dziennie, pierwszego dnia obiad, ostatniego śniadanie
 • opiekę pedagogiczną (grupy 15 osobowe), ratownik do zajęć nad wodą
 • instruktorów i animatorów do realizacji zajęć rolkowych, gier i zabaw
 • 2 wybrane atrakcje dodatkowe np. park linowy, park trampolin
 • koszulkę obozową

Cennik kolonie 2018

Lp. Termin wpłaty zaliczki Wysokość zaliczki Cena
1. 30.05.2018 r. 400 zł 1490 zł

** dla uczestników, którzy jadą na obóz z Ice ‘n’ Roll po raz trzeci – zniżka 100 zł* dla uczestników, którzy jadą na obóz z Ice ‘n’ Roll po raz drugi – zniżka 50 zł

Zapisz się! http://bit.ly/2CUtTZW

 Infrastruktura do jazdy na rolkach

Codziennie do naszej dyspozycji będzie hala sportowa UWM znajdująca się 400 m od miejsca zakwaterowania.

Grupy zaawansowane będą również korzystać ze skateparku znajdującego się w Parku Kusocińskiego. Dojazd do parku będzie odbywać się wynajętym autokarem.

 

Kadra obozu

Natalia Rutkowska – z dziećmi i młodzieżą pracuje od 10 lat jako trener i opiekun na obozach sportowo – rekreacyjnych. Licencjonowana instruktorka wrotkarstwa i łyżwiarstwa figurowego, instruktorka jazdy agresywnej na rolkach. Była zawodniczka drużyny Team Berlin 1, z którą zdobyła 9 m-ce na Mistrzostwach Świata w Łyżwiarstwie Synchronicznym. Założycielka szkółki rolkowej ice’n’roll w Toruniu. Rozwijające gry i zabawy dla dzieci to moja specjalność, uczę również freestyle slalomu oraz dynamicznej jazdy na rolkach.

Tomasz Araucz – na rolkach od 1996 roku. Trener personalny, licencjonowany instruktor wrotkarstwa, dyplomowany instruktor tańca hip-hop, animator sportu i rekreacji oraz menadżer sportu. Od 10 lat prowadzi indywidualne i grupowe szkolenia / warsztaty / kursy nauki jazdy na rolkach oraz tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pomysłodawca projektu Roller Dance , czyli nauki tańca na rolkach oraz imprez tanecznych na rolkach. Organizator i współorganizator wielu wydarzeń sportowych i artystycznych. Założyciel pierwszej szkoły rolkowej w Płocku Czysta Forma Studio. Specjalizacja rolkowa: jazda agresywna, jazda miejska, taniec na rolkach.

Przemek Kępiński – instruktor wrotkarstwa z uprawnieniami PZSW. Jeździ  na rolkach od 16 lat, specjalizuje się w agressive inline skating. Jego życie cały czas kręci się wokół rolek – to jego pasja, którą che zarażać innych. Założyciel szkoły Roll4All w Gdańsku. Nie wyobraża sobie życia bez rolek, cały czas rozwija się i doskonali swoje umiejętności.

 

 

 

 

 

 

Marta Gołębiewska – pedagog z wieloletnim doświadczeniem, aktywna zawodowo nauczycielka języka angielskiego. Pod jej okiem każde dziecko będzie czuć się bezpiecznie, a smutki związane z tęsknota za rodzicami szybko miną.

Paulina Adamusik – instruktorka jazdy na rolkach, animatorka czasu wolnego, kreatywna osoba, z którą dzieci się nie nudzą.

Organizatorem wypoczynku jest firma Ice ‚n’ Roll Natalia Rutkowska, ul. Ugory 11a, 87-100 Toruń, NIP 956 215 61 20. Organizator posiada wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Kujawsko Pomorskiego o nr rej. 319. Obóz nadzorowany przez Kuratorium Oświaty.

Sprawdź również informacje o II turnusie: www.iceandroll.pl/oboz-rolkowy-2018-lidzbark