Obóz rolkowy dla dzieci i młodzieży, Olsztyn 2018 r.

Zapraszamy na kolonie z nauką jazdy na rolkach.

Pierwszy turnus obozu rolkowego odbędzie się w Olsztynie, w malowniczo położonym miasteczku akademickim – Kortowo. Kampus położony jest nad jeziorem, posiada bogatą infrastrukturę sportową, dużą powierzchnię terenów zielonych oraz bazę noclegową i gastronomiczną.

Termin: 20.07. – 28.07.2018 r. (8 dni)

Wiek: 7-15 lat 

Zakwaterowanie: Dom Studencki, DS 2 w pokojach 2-3 osobowych w układzie segmentowym, 1 łazienka na 2 pokoje połączone wspólnym korytarzem.

Zapisz się!

Obóz rolkowy, program

 • codzienną jazdę na rolkach (3-4 h dziennie) w 3 grupach zaawansowania: podstawowa, średnio zaawansowana, zaawansowana 
 • gry i zabawy sportowe oraz twórcze
 • kąpiele i plażowanie nad jeziorem
 • 2 wybrane atrakcje np. park linowy, park trampolin
 • zwiedzanie miasta Olsztyn w formie gry miejskiej
 • wycieczka rowerami wodnymi i kajakami
 • ognisko integracyjne
 • dyskoteka z animacjami

Cena zawiera

 • realizację programu, ubezpieczenie NNW, transport autokarowy z Torunia
 • 8 noclegów w pokoju 2-3 osobowym z łazienką w układzie segmentowym
 • 4 posiłki dziennie, pierwszego dnia obiad, ostatniego śniadanie
 • opiekę pedagogiczną (grupy 15 osobowe), ratownik do zajęć nad wodą
 • instruktorów i animatorów do realizacji zajęć rolkowych, gier i zabaw
 • 2 wybrane atrakcje dodatkowe np. park linowy, park trampolin
 • koszulkę obozową

Cennik kolonie 2018

Lp. Termin wpłaty zaliczki Wysokość zaliczki Cena
1. 30.03.2018 r. 400 zł 1390 zł
2. 30.04.2018 r. 400 zł 1450 zł
3. 30.05.2018 r. 400 zł 1490 zł

** dla uczestników, którzy jadą na obóz z Ice ‘n’ Roll po raz trzeci – zniżka 100 zł* dla uczestników, którzy jadą na obóz z Ice ‘n’ Roll po raz drugi – zniżka 50 zł

Zapisz się! http://bit.ly/2CUtTZW

 Infrastruktura do jazdy na rolkach

Codziennie do naszej dyspozycji będzie hala sportowa UWM znajdująca się 400 m od miejsca zakwaterowania.

Grupy zaawansowane będą również korzystać ze skateparku znajdującego się w Parku Kusocińskiego. Dojazd do parku będzie odbywać się wynajętym autokarem.

 

Kadra obozu

Natalia Rutkowska – z dziećmi i młodzieżą pracuje od 10 lat jako trener i opiekun na obozach sportowo – rekreacyjnych. Licencjonowana instruktorka wrotkarstwa i łyżwiarstwa figurowego, instruktorka jazdy agresywnej na rolkach. Była zawodniczka drużyny Team Berlin 1, z którą zdobyła 9 m-ce na Mistrzostwach Świata w Łyżwiarstwie Synchronicznym. Założycielka szkółki rolkowej ice’n’roll w Toruniu. Rozwijające gry i zabawy dla dzieci to moja specjalność, uczę również freestyle slalomu oraz dynamicznej jazdy na rolkach.

Tomasz Araucz – na rolkach od 1996 roku. Trener personalny, licencjonowany instruktor wrotkarstwa, dyplomowany instruktor tańca hip-hop, animator sportu i rekreacji oraz menadżer sportu. Od 10 lat prowadzi indywidualne i grupowe szkolenia / warsztaty / kursy nauki jazdy na rolkach oraz tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pomysłodawca projektu Roller Dance , czyli nauki tańca na rolkach oraz imprez tanecznych na rolkach. Organizator i współorganizator wielu wydarzeń sportowych i artystycznych. Założyciel pierwszej szkoły rolkowej w Płocku Czysta Forma Studio. Specjalizacja rolkowa: jazda agresywna, jazda miejska, taniec na rolkach.

Przemek Kępiński – instruktor wrotkarstwa z uprawnieniami PZSW. Jeździ  na rolkach od 16 lat, specjalizuje się w agressive inline skating. Jego życie cały czas kręci się wokół rolek – to jego pasja, którą che zarażać innych. Założyciel szkoły Roll4All w Gdańsku. Nie wyobraża sobie życia bez rolek, cały czas rozwija się i doskonali swoje umiejętności.

 

 

 

 

 

 

Marta Gołębiewska – pedagog z wieloletnim doświadczeniem, aktywna zawodowo nauczycielka języka angielskiego. Pod jej okiem każde dziecko będzie czuć się bezpiecznie, a smutki związane z tęsknota za rodzicami szybko miną.

Paulina Adamusik – instruktorka jazdy na rolkach, animatorka czasu wolnego, kreatywna osoba, z którą dzieci się nie nudzą.

Organizatorem wypoczynku jest firma Ice ‚n’ Roll Natalia Rutkowska, ul. Ugory 11a, 87-100 Toruń, NIP 956 215 61 20. Organizator posiada wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Kujawsko Pomorskiego o nr rej. 319. Obóz nadzorowany przez Kuratorium Oświaty.

Sprawdź również informacje o II turnusie: www.iceandroll.pl/oboz-rolkowy-2018-lidzbark