Wakacyjna szkółka rolkowa – zapisy

Ruszaj na rolki!

WYBIERZ GRUPĘ DLA SIEBIE I DZIECKA

Wtorek, Toruń Plaza, IV poziom parkingu

Zapisz się: http://bit.ly/2Fut2Uy

godz. 18.15 dzieci doskonalenie jazdy

godz. 18.15 dorośli doskonalenie jazdy 

godz. 18.15 dorośli zaawansowani

godz. 18.15 dzieci zaawansowane

Środa, Przy Skarpie (kompleks sportowy MOSIR) 

godz. 18.00 pierwsze kroki dorośli 

godz. 18.00 doskonalenie jazdy dzieci

Zapisz się: http://bit.ly/2CBpkq7

WAŻNA INFORMACJA – NA ZAJĘCIACH NOSIMY KASK I OCHRANIACZE

Dzieci uczestniczące w warsztatach jazdy na rolkach mają obowiązek założenia kasku – może to być kask rowerowy lub rolkowy, oraz kompletu ochraniaczy na łokcie, kolana i nadgarstki. Noszenie kasku i ochraniaczy zalecamy również dorosłym. Dorośli, którzy zdecydują się jeździć bez kasku zobowiązani są do wypełnienia oświadczenia.

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

W trakcie zajęć czynna będzie wypożyczalnia sprzętu do jazdy na rolkach. Do dyspozycji uczestników będą:
– rolki w rozmiarze od 26 do 44,
– kaski
Ilość sprzętu jest ograniczona. Na zajęcia bezpłatne sprzęt dostępny jest dla pierwszych osób, które się po niego zgłoszą. Na zajęciach płatnych sprzęt zamawiany jest za pomocą formularza powyżej. 

Cennik:

30 zł – pojedyncze zajęcia

25 zł – pojedyncze zajęcia ze zniżką rodzinną

90 zł – karnet 4 wejścia, ważny 4 tyg.

80 zł – karnet 4 wejścia ze zniżką rodzinną, ważny 4 tyg.

160 zł – karnet 8 wejść, ważny 4 tyg.

10 zł – wypożyczenie rolek

5 zł – wypożyczenie kasku

100 zł – lekcja indywidualna dla dorosłego (60 min.)

80 zł – lekcja indywidualna dla dziecka (45 min.)

Umów się na lekcję indywidualną w wybranym wspólnie z instruktorem terminie i miejscu: www.iceandroll.pl

Szkółka rolkowa Toruń
szkółka rolkowa Toruń

Opis grup

Grupa pierwsze kroki – przeznaczona jest dla osób, które nigdy nie jeździły na rolkach. Obejmuję naukę: prawidłowej pozycji rolkowej, równowagi, technikę jazdy przodem, technikę hamowania pługiem i zakręcania.

Grupa początkująca – przeznaczona jest dla osób, które potrafią samodzielnie utrzymać równowagę i przemieszczać się dowolnie do przodu. W czasie zajęć będziemy pracować nad pewnością i płynnością poruszania się, prawidłową pozycją rolkową, równowagą, techniką hamowania pługiem i T-stopem, techniką zakręcania beczką i nożycami, dowiecie się jak bezpiecznie zjechać z górki i pokonać prostą przeszkodę.

Grupa średnio zaawansowana – przeznaczona jest dla osób, które kontynuują naukę jazdy lub uczyły się same i pewnie czują się na rolkach. W czasie zajęć będziemy doskonalić techniki hamowania (pługiem, T-stopem, Powerslidem) na różnych prędkościach, nawierzchniach i nachyleniu terenu, w tej grupie nauczysz się jeździć przekładanką, tyłem, pokonywać przeszkody, wykonywać proste skoki i podstawowe triki np. cross, jazda na dwóch kółkach pięta – palec.

Grupa zaawansowana – przeznaczona dla osób, które pewnie czują się na rolkach, przeszły kurs średnio zaawansowany lub są samoukami i pewnie jeżdżą przodem, tyłem, skaczą na wysokość krawężnika, hamują przodem i tyłem, potrafią jeździć przekładanką. W tej grupie będziemy uczyć się trików z freestyle slalomu oraz wykonywać elementy jazdy freeskate takie jak slide’y, wskoki i zeskoki z boxu oraz skoczni.