Prowadzący szkolenie to licencjonowani i doświadczeni instruktorzy nauki jazdy na rolkach posiadający legitymację Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. Jazda pod okiem specjalistów to gwarancja szybkiego i bezpiecznego startu. Na bardziej zaawansowanych czekają ciekawe ćwiczenia, gry i zabawy oraz poplątane triki. Pod okiem specjalistów wszystko jest możliwe. Zaskoczysz sam siebie 🙂

Natalia Rutkowska – instruktorka jazdy na rolkach, instruktorka jazdy agresywnej na rolkach, instruktorka łyżwiarstwa figurowego. Uczenie innych jest dla mnie źródłem ogromnej radości. Lubię motywować moich uczniów, wymyślać dla nich nowe ćwiczenia. Rolki to sport dla każdego, pod warunkiem, że ma się dobrego instruktora.

Osiągnięcia: IX miejsce na Mistrzostwach Świata w pokrewnej dyscyplinie – łyżwiarstwie synchronicznym – zdobyte wraz z reprezentacją Niemiec.

Poza rolkami: kręcę piruety, skaczę axle, podróżuję, żegluję…

Grzegorz Klarkowski – instruktor jazdy na rolkach. Jest wszechstronnym rolkarzem, będzie uczyć Was podstaw jazdy, a także zaawansowanych technik hamowania, zdradzi Wam sekret, jak pokonywać wysokie przeszkody na rolkach i jak nie poplątać nóg między kubeczkami.

Osiągnięcia:

II miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów w konkurencji high jump, Otwock 2016 r.

I miejsce w konkurencji speed slalom, Rzeszów Slalom Battle 2016 r.

III miejsce w konkurencji high jump, Rzeszów Slalom Battle 2016 r.

Poza rolkami: z wykształcenia jest prawnikiem, ale bardziej niż prawo interesuje go uczenie nowych trików rolkowych i zarażanie swoją pasją innych.