Zapraszamy na szóstą edycję obozu rolkowego ice ‚n’ roll. 

Obóz rolkowy odbędzie się na Mazurach w Kętrzynie. O wyborze lokalizacji zdecydowała znakomita infrastruktura do jazdy na rolkach oraz komfortowe zakwaterowanie w oddanym świeżo po remoncie internacie. 

Termin: 05.07 – 14.07.2021r. 

Miejsce: Internat przy Powiatowym Centrum Edukacji w Kętrzynie, ul. Poznańska 21

Wiek: 8 – 16 lat 

Maksymalna liczba uczestników: 54

Zakwaterowanie: w pokojach 2 – 4 osobowych z łazienką

Wirtualna wycieczka po Parku Rozrywki wraz ze skateparkiem: http://bit.ly/2N9e9O1

BRAK WOLNYCH MIEJSC

 1. Wypełnij formularz online: 
 2. Po wypełnieniu formularza w przeciągu 3 dni otrzymasz od nas odpowiedź z potwierdzeniem udziału, dokumentami (umowa, regulamin, szczegółowy program) oraz nr konta do wpłaty zaliczki. 
 3. Po otrzymaniu od nas maila w celu potwierdzenia udziału należy w przeciągu 7 dni od otrzymania wiadomości wpłacić zaliczkę w wysokości 500 zł na wskazany nr konta. Osoby, za które nie zostanie wpłacona zaliczka w wyznaczonym czasie zostaną usunięte z listy uczestników. 
 4. Do 5.06 należy uregulować pozostałą kwotę za obóz. 

Obóz rolkowy, program:

 • codzienna jazda na rolkach (4-5 h dziennie) w 5 grupach zaawansowania: średnio zaawansowana, freeskate podstawy, freeskate średnio zaawansowana, freestyle slalom podstawy, freestyle slalom średnio zaawansowana
 • gry i zabawy sportowe oraz twórcze
 • kąpiele i plażowanie nad jeziorem i w basenie
 • atrakcje dodatkowe w Miasteczku Westernowym Mronville
 • gra miejska 
 • ognisko integracyjne
 • dyskoteka z animacjami

Cena zawiera

 • realizację programu, ubezpieczenie NNW
 • 9 noclegów w pokoju 3-4 osobowym z łazienką
 • 4 posiłki dziennie, pierwszego dnia obiad, ostatniego śniadanie
 • opiekę pedagogiczną (grupy 15 osobowe), ratownik do zajęć nad wodą
 • instruktorów i animatorów do realizacji zajęć rolkowych, gier i zabaw
 • 2 atrakcje dodatkowe 
 • gadżet obozowy (koszulka lub plecak na sznurki lub torba eco lub chusta)

Cennik kolonie rolkowe 2021 

Lp. Termin wpłaty zaliczki Wysokość zaliczki Cena
1. 7 dni po potwierdzeniu zgłoszenia 500 zł 1790 zł
       
       

* dla osób, które uczestniczyły już w obozach Ice ‚n’ Roll – zniżka 50 zł

** dla rodzeństwa, drugi uczestnik – zniżka 50 zł

*** zniżki się nie łączą

Nie realizujemy bonu turystycznego. 

Cena nie zawiera opłaty za transport. Koszt transportu za dodatkową opłatą według cennika poniżej:

Toruń – Kętrzyn  -Toruń, koszt 150 zł

Toruń – Kętrzyn, koszt 90 zł (pierwszeństwo przejazdu mają osoby, które wykupują transport w dwie strony)

Kętrzyn – Toruń, koszt 90 zł (pierwszeństwo przejazdu mają osoby, które wykupują transport w dwie strony)

Płock – Kętrzyn – Płock, koszt 150 zł 

Transport będzie organizowany, jeśli uzbiera się co najmniej 12 chętnych. 

Infrastruktura do jazdy na rolkach

Codziennie do naszej dyspozycji będzie betonowy skatepark z przeszkodami o różnym poziomie trudności, płaska betonowa nawierzchnia, hala sportowa do jazdy na rolkach. 

Zapisz się: 

Kadra obozu

Natalia Rutkowska – z dziećmi i młodzieżą pracuje od 10 lat jako trener i opiekun na obozach sportowo – rekreacyjnych. Licencjonowana instruktorka wrotkarstwa i łyżwiarstwa figurowego, instruktorka jazdy agresywnej na rolkach. Była zawodniczka drużyny Team Berlin 1, z którą zdobyła 9 m-ce na Mistrzostwach Świata w Łyżwiarstwie Synchronicznym. Założycielka szkółki rolkowej ice’n’roll w Toruniu. Na obozie będzie pełniła funkcję kierowniczki wypoczynku. 

Tomasz Araucz – na rolkach od 1996 roku. Trener personalny, licencjonowany instruktor wrotkarstwa, dyplomowany instruktor tańca hip-hop, animator sportu i rekreacji oraz menadżer sportu. Na obozie poprowadzi zajęcia na skateparku. Od 10 lat prowadzi indywidualne i grupowe szkolenia / warsztaty / kursy nauki jazdy na rolkach oraz tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pomysłodawca projektu Roller Dance , czyli nauki tańca na rolkach oraz imprez tanecznych na rolkach. Organizator i współorganizator wielu wydarzeń sportowych i artystycznych. Założyciel pierwszej szkoły rolkowej w Płocku Czysta Forma Studio. Specjalizacja rolkowa: jazda agresywna, jazda miejska, taniec na rolkach.

instruktorka jazdy na rolkach Marysia Brzezińska

Maria Brzezińska -licencjonowana instruktorka jazdy na rolkach z dyplomem PZSW. Na obozie poprowadzi zajęcia z freestyle slalomu. Jest instruktorką iloverolki w Trojmiejskiej szkółce Roll4all. Od dwóch lat prowadzi zajęcia dla dzieci od pierwszych kroków po bardziej zaawansowane dyspliny. W 2018 roku zdobyła pierwsze miejsce w Amatorskiej Lidze Slalomowej. Uczy poprzez grę i zabawę, najważniejsze dla mnie jest to, aby nasi podopieczni czerpali przyjemność z jazdy na rolkach.  Jestem również zawodnikiczką  Powerslide Polska. Na co dzień realizuje swoją małą misję zachęcania ludzi do jazdy w kasku tworząc  z Aleksem Martsenyukiem z Warszawy  daszki do kasków – https://marycrane.pl/.  Przez 8 lat byłam harcerką, mam za sobą mnóstwo obozów i wyjazdów.

instruktorka - Patrycja Najda

Patrycja Najda – licencjonowana instruktorka jazdy na rolkach z dyplomem PZSW, dwukrotna Mistrzyni Polski w jeździe Agresynwej na rolkach oraz Speed Slalomie. Na obozie będzie prowadziła zajęcia na skateparku. 

 

instruktorka jazdy na rolkach - Monika Piekut

Monika Piekut – zadba o zajęcia ogólnorozwojowe na rolkach. Monika jest mistrzynią kreatywnych zabaw i ćwiczeń, na zajęciach z nią nikt nie będzie się nudzić. W trakcie zajęć będą doskonalone podstawowe umiejętności jazdy na rolkach takie jak hamowanie, zakręcanie, pokonywanie małych przeszkód, jazda tyłem, czy przekładanką. Dzieci poznają również podstawy wszystkich dyscyplin rolkowych – freestyle slalomu, freeskatu i jazdy szybkiej. 

kadra obóz rolkowy

Krzysztof Zyborowicz Zibi – licencjonowany instruktor wrotkarstwa PZSW, trzykrotny i aktualny Mistrz Polski w Speed Slalomie. Jeden z lokalnych rolkarzy z Kętrzyna z klubu rolkarskiego BlueBear. Na obozie będzie jednym z instruktorów Freestyle Slalomu. Aktualnie prowadzi Szkołę Jazdy na rolkach „Roll Masters” w Olsztynie. Należy do Pho3nix Team Poland, Fundacji Pho3nix, która wspiera młodych i aktywnych ludzi. Krzysiek wie dobrze, że żeby trening był owocny, dzieci muszą wracać z niego z uśmiechem na ustach.

Marta Gołębiewska – pełnoetatowa nauczycielka, po godzinach menadżerka szkółki rolkowej Czysta Forma w Płocku. Jest osobą, która świetnie zna dzieci, rozpoznaje ich potrzeby i doskonale wie, jak o nie zadbać aby niczego im nie brakowało oraz czuły się na obozie dobrze i bezpiecznie. 

Będzie jeszcze z nami instruktor i opiekun, których zaprezentujemy wkrótce. 

Organizatorem wypoczynku jest Fundacja ice ‚n’ roll z siedzibą w Toruniu przy ul. Rybaki 45/8b, NIP 9562328704. Obóz będzie nadzorowany przez Kuratorium Oświaty.

Galeria zdjęć obóz rolkowy w Kętrzynie

skatepark Kętrzyn
Skatepark w Kętrzynie
Boisko wielofunkcyjne przy schornisku
Hala sportowa w schronisku
Basen w schronisku
Plac zabaw przy schronisku
ketrzyn-oboz-dla-dzieci
Pokoje w schronisku
noclegi obóz rolkowy
Pokoje w schronisku
Łazienka w pokoju w schronisku
zakwaterowanie obóz rolkowy
Strefa gier i zabaw w schronisku
Strefa gier i zabaw w schronisku
obóz rolkowy stołówka
Stołówka w schronisku