Zapraszamy na siódmą edycję obozu rolkowego ice ‚n’ roll.

Obóz rolkowy odbędzie się na Mazurach w Kętrzynie. O wyborze lokalizacji zdecydowała znakomita infrastruktura do jazdy na rolkach oraz komfortowe zakwaterowanie w oddanym świeżo po remoncie internacie. 

Termin: 01.07 – 10.07.2022 r. 

Miejsce: Internat przy Powiatowym Centrum Edukacji w Kętrzynie, ul. Poznańska 21

Wiek: 8 – 16 lat 

Maksymalna liczba uczestników: 60

Zakwaterowanie: w pokojach 2 – 3 osobowych z łazienką

Zapisz się: https://bit.ly/3HvPdHF

Wirtualna wycieczka po Parku Rozrywki wraz ze skateparkiem: http://bit.ly/2N9e9O1

ZAPISY

 1. Wypełnij formularz online: https://bit.ly/3HvPdHFhttps://bit.ly/3HvPdHF
 2. Po wypełnieniu formularza w przeciągu 3 dni otrzymasz od nas odpowiedź z potwierdzeniem udziału, dokumentami (umowa, regulamin, szczegółowy program) oraz nr konta do wpłaty zaliczki.
 3. Po otrzymaniu od nas maila w celu potwierdzenia udziału należy we wskazanym w mailu terminie wpłacić zaliczkę w wysokości 500 zł na nr konta Fundacji. Osoby, za które nie zostanie wpłacona zaliczka w wyznaczonym czasie zostaną usunięte z listy uczestników.
 4. Do 25.05 należy uregulować pozostałą kwotę za obóz.

Obóz rolkowy, program:

 • codzienna jazda na rolkach (4-5 h dziennie) w 5 grupach zaawansowania: średnio zaawansowana, freeskate podstawy, freeskate średnio zaawansowana, freestyle slalom podstawy, freestyle slalom średnio zaawansowana
 • gry i zabawy sportowe oraz twórcze
 • kąpiele i plażowanie nad jeziorem i w basenie
 • atrakcje dodatkowe w Miasteczku Westernowym Mronville
 • gra miejska
 • ognisko integracyjne
 • dyskoteka z animacjami

Cena zawiera

 • realizację programu, ubezpieczenie NNW
 • 9 noclegów w pokoju 2-3 osobowym z łazienką
 • 4 posiłki dziennie, pierwszego dnia obiad, ostatniego śniadanie
 • opiekę pedagogiczną (grupy 15 osobowe), ratownik do zajęć nad wodą
 • instruktorów i animatorów do realizacji zajęć rolkowych, gier i zabaw
 • 2 atrakcje dodatkowe
 • koszulka obozowa

Cennik kolonie rolkowe 2022

Lp. Cena regularna Cena dla uczestników poprzedniej edycji Wysokość zaliczki
1.  1940 zł 1890 zł 500 zł

* dla rodzeństwa, drugi uczestnik – zniżka 50 zł

Nie realizujemy bonu turystycznego.

Cena nie zawiera opłaty za transport. Koszt transportu za dodatkową opłatą według cennika poniżej:

Toruń – Kętrzyn  -Toruń, koszt 200 zł

Transport będzie organizowany, jeśli uzbiera się co najmniej 12 chętnych.

Infrastruktura do jazdy na rolkach

Codziennie do naszej dyspozycji będzie betonowy skatepark z przeszkodami o różnym poziomie trudności, płaska betonowa nawierzchnia, hala sportowa do jazdy na rolkach.

Zapisz się: https://bit.ly/3HvPdHF

Kadra obozu

Natalia Rutkowska – z dziećmi i młodzieżą pracuje od 10 lat jako trener i opiekun na obozach sportowo – rekreacyjnych. Licencjonowana instruktorka wrotkarstwa i łyżwiarstwa figurowego, instruktorka jazdy agresywnej na rolkach. Była zawodniczka drużyny Team Berlin 1, z którą zdobyła 9 m-ce na Mistrzostwach Świata w Łyżwiarstwie Synchronicznym. Założycielka szkółki rolkowej ice’n’roll w Toruniu. Na obozie będzie pełniła funkcję kierowniczki wypoczynku.

 

instruktorka jazdy na rolkach Marysia Brzezińska

Maria Brzezińska -licencjonowana instruktorka jazdy na rolkach z dyplomem PZSW. Na obozie poprowadzi zajęcia z freestyle slalomu. Jest instruktorką iloverolki w Trojmiejskiej szkółce Roll4all. Od dwóch lat prowadzi zajęcia dla dzieci od pierwszych kroków po bardziej zaawansowane dyspliny. W 2018 roku zdobyła pierwsze miejsce w Amatorskiej Lidze Slalomowej. Uczy poprzez grę i zabawę, najważniejsze dla mnie jest to, aby nasi podopieczni czerpali przyjemność z jazdy na rolkach.  Jestem również zawodnikiczką  Powerslide Polska. Na co dzień realizuje swoją małą misję zachęcania ludzi do jazdy w kasku tworząc  z Aleksem Martsenyukiem z Warszawy  daszki do kasków – https://marycrane.pl/.  Przez 8 lat byłam harcerką, mam za sobą mnóstwo obozów i wyjazdów.

instruktorka - Patrycja Najda

Patrycja Najda – licencjonowana instruktorka jazdy na rolkach z dyplomem PZSW, dwukrotna Mistrzyni Polski w jeździe Agresynwej na rolkach oraz Speed Slalomie. Na obozie będzie prowadziła zajęcia na skateparku.

instruktorka jazdy na rolkach - Monika Piekut

Monika Piekut – zadba o zajęcia ogólnorozwojowe na rolkach. Monika jest mistrzynią kreatywnych zabaw i ćwiczeń, na zajęciach z nią nikt nie będzie się nudzić. W trakcie zajęć będą doskonalone podstawowe umiejętności jazdy na rolkach takie jak hamowanie, zakręcanie, pokonywanie małych przeszkód, jazda tyłem, czy przekładanką. Dzieci poznają również podstawy wszystkich dyscyplin rolkowych – freestyle slalomu, freeskatu i jazdy szybkiej.

Łukasz Szczepański – Od dziesięciu lat moją największą pasją jest jazdaŁukasz szczepański  agresywna i to jej poświęcam najwięcej czasu ze wszystkich dyscyplin rolkowych. Wcześniej trenowałem hokej na lodzie, więc czuję się pewnie również w jego odmianie na rolkach. Poza rolkami z wykształcenia jestem elektronikiem, więc dużo czasu spędzam na majsterkowaniu i pracy przy komputerze. Poza tym spędzam czas na spotkaniach ze znajomymi i uprawianiu innych sportów. Lubię też stracić parę godzin przy dobrej książce.

Pozostałą kadrę przedstawimy wkrótce. Pojedzie z nami jeszcze jeden instruktor od freestyle slalomu, instruktor od jazdy ogólnej, opiekun i animator.

Organizatorem wypoczynku jest Fundacja ice ‚n’ roll z siedzibą w Toruniu przy ul. Rybaki 45/8b, NIP 9562328704. Obóz będzie nadzorowany przez Kuratorium Oświaty.

Galeria zdjęć z obozu rolkowego