Nauka jazdy na rolkach dla dorosłych

Rolki to sport dla każdego. Naukę jazdy na rolkach można rozpocząć w każdym wieku. Pod okiem doświadczonych instruktorów początki są łatwe i bezpieczne.

Prowadzimy kursy jazdy na rolkach na każdym poziomie zaawansowania od pierwszych kroków po specjalistyczne style jazdy takie jak freestyle slalom, czy jazda po skateparku.

Cennik:

40 zł – pojedyncze zajęcia

140 zł – opłata za miesiąc (4 zajęcia)

  • W przypadku nieobecności nie ma możliwości przesunięcia opłaty na kolejny miesiąc.
  • Można odrobić zajęcia w inny dzień, jeśli jest zorganizowana grupa o takim samym poziomie.

Aby zapisać się na zajęcia wróć do naszej strony głównej i wybierz zakładkę – ZAPISZ SIĘ.

Kurs 1

Dorośli pierwsze kroki – to kurs przeznaczony dla osób, które nigdy nie jeździły na rolkach. Nauka prowadzona jest krok po kroku, tak aby uczeń poczuł się bezpiecznie, a rolki stały się przedłużeniem jego ciała . Lekcje obejmują naukę równowagi, ćwiczenia w prawidłowej pozycji rolkowej, technikę odbić przodem, hamowanie na trawie oraz pługiem.

Kurs 2

Doskonalenie jazdy na rolkach – dla osób, które potrafią poruszać się na rolkach i chcą poprawić swoje umiejętności z zakresu hamowania, zakręcania, pokonywania przeszkód oraz nabrać pewności i płynności jazdy

Kurs 3

Grupa zaawansowana:

  • freestyle slalom – dyscyplina rolkowa polegająca na wykonaniu trików między kubeczkami rozstawionymi w równej odległości w jednej linii. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które potrafią jeździć na rolkach i chciałyby pobawić się w naukę trików. Dzięki udziałowi w zajęciach krok po kroku poznasz tajniki freestyle slalomu, a skomplikowane triki nie będą dla ciebie wyzwaniem.
  • freeskate – zajęcia na przeszkodach oraz skateparku, nauka wjazdów i zjazdów z przeszkód, poruszanie się na boxach, quaterach. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które lubią dynamiczną jazdę, chciałyby poprawić swoje umiejętności w zakresie skoków, płynnej zmiany kierunków jazdy, nauczyć się poruszania po skateparku oraz wykonywania trików na przeszkodach.