Szkółka rolkowa dla dzieci

Naukę jazdy na rolkach mogą rozpocząć dzieci od 4 roku życia. Jazda na rolkach wszechstronnie rozwija motorykę dziecka i sprawia dzieciom wiele radości.

Szkółka ice ‚n’ roll prowadzi zajęcia z nauki jazdy na rolkach dla dzieci i młodzieży na wszystkich poziomach zaawansowania:

  1. Pierwsze kroki
  2. Dzieci początkujące
  3. Dzieci doskonalące jazdę
  4. Dzieci zaawansowane: freestyle slalom, freeskate

Zapisy i grafik:

Cennik:

40 zł – pojedyncze zajęcia

140 zł – opłata za miesiąc (4 zajęcia)

  • W przypadku nieobecności nie ma możliwości przesunięcia opłaty na kolejny miesiąc.
  • Można odrobić zajęcia w inny dzień, jeśli jest zorganizowana grupa o takim samym poziomie.

Aby zapisać się na zajęcia wróć do naszej strony głównej i wybierz zakładkę – ZAPISZ SIĘ.

Kurs 1

Dzieci pierwsze kroki – grupa przeznaczona dla dzieci od 4 -7 lat, które nie potrafią samodzielnie utrzymać równowagi na rolkach. Na pierwszych zajęciach stawiamy nacisk na to aby dzieciom spodobała się jazda na rolkach oraz zapomniały o strachu. Poprzez odpowiednie ćwiczenia oraz zabawy dzieci uczą się prawidłowych nawyków i szybko robią postępu.

Kurs 2

Dzieci początkujące – kurs nauki na rolkach przeznaczony dla dzieci, które potrafią samodzielnie utrzymać równowagę na rolkach. W tej grupie pracujemy nad płynnością odbić oraz wyrobieniem prawidłowych nawyków. Ćwiczenia w formie zabawowej wszechstronnie rozwijają motorykę młodych rolkarzy. Trening na rolkach rozwija koordynację, równowagę, zwinność dzięki czemu poza dobrą jazdą na rolkach dziecku będzie łatwiej rozpocząć szereg innych aktywności sportowych takich jak jazda na łyżwach, czy nartach.

Kurs 3

Doskonalenie jazdy na rolkach – w tej grupie młodzi rolkarze zdobywają umiejętności, które pozwolą bezpiecznie i pewnie poruszać się w terenie. Trening jazdy na rolkach obejmuję naukę hamowania na trawie oraz hamowania pługiem, pokonywanie przeszkód i nierówności, jazdę po łuku, doskonalenie koordynacji, zwinności i równowagi na rolkach.

Kurs 4

Grupa zaawansowana – przeznaczona jest dla dzieci, które pewnie czują się na rolkach, lubią ten sport i chcą rozwijać specjalistyczne style jazdy. Trening w grupie zaawansowanej obejmuję freeskate i freestyle slalom oraz zaawansowane techniki hamowania. Grupa idealna dla młodych rolkarzy, którzy szukają wyzwań.

Grupa freeskate – dynamiczna jazda obejmująca pokonywanie przeszkód oraz wykonywanie trików na boksach i skoczniach. Umiejętności freeskatu przydają się w czasie jazdy miejskiej oraz na skateparku.

Grupa freestyle slalom – zwinna jazda między kubeczkami, nauka takich trików jak crazy, mabrouck, volt, obrotów na kubeczkach.

W trosce o Wasze bezpieczeństwo, na zajęciach dzieci mają obowiązek noszenia kasku oraz kompletu ochraniaczy na łokcie, nadgarstki oraz kolana.