Taka okazja może się nie powtórzyć – Berlin Roll Tour z Natalią i Najdą. Wpadajcie zwiedzić Berlin na kółkach i nauczyć się nowych trików na streecie pod okiem Patrycji Najdy.

Natalia zna Berlin od podszewki i poprowadzi Was na rolkach świetnymi trasami, które sprawdzane są pod kątem jazdy na rolkach. Zahaczymy o najbardziej znane i alternatywne berlińskie atrakcje, zatrzymamy się na 3-4 skateparkach i streetowych miejscówkach rolkowych. Na pit stopach weźmie Was w obroty Patrycja Najda, która pokaże Wam jak można się bawić napotkanymi po drodze przeszkodami. Oczywiście zrobi to w swoim mistrzowskim stylu i rozłoży każdą przeszkodę na części pierwsze. To znaczy da Wam takie zadania i ćwiczenia przygotowujące, że każdy będzie mógł pokonać przeszkodę i cieszyć się wykonaniem wyzwania. Bez obaw, wyzwania będą dopasowane do waszych umiejętności i możliwości.

Będzie intensywnie, ciekawie, z dużą dawką zabawy i śmiechu. 

Nie zastanawiaj się, to jest gorąca oferta tylko dla 12-stu osób. 

Termin 19.05 – 20.05 lub tylko 20.05 w zależności jaką opcję wybierzesz. 

Miejsce: Berlin 

Wydarzenie towarzyszące: 

19.05 piątek godz. 19.00 – 20.30 warsztaty freeskate z Patrycją Najdą, 15 Euro od osoby 

19.05 piątek godz. 19.00 – 20.30 warsztaty ze slalomu i kręcenia kręciołów z Natalią Rutkowską, 15 Euro od osoby 

Wydarzenie główne: 

20.05 sobota godz. 10.30 – 18.00 Roll Tour z godzinną przerwą na obiad oraz warsztatami po drodze, 40 Euro od osoby 

Opłata nie obejmuje transportu, wyżywienia i noclegu. Osobom zainteresowanym możemy polecić sprawdzony hotel lub hostel w dobrej lokalizacji i cenie.

Zapisz się: https://docs.google.com/forms/d/1zJrRbziUaXEZwDGqrMGRjgZmlaTbh_YKLIbu909IA-A

Jak to wygląda? 

Wsiadasz do porannego pociągu do Berlina. Po drodze ucinasz sobie drzemkę. Wysiadasz na stacji Berlin Hauptbanhof. My odbieramy Cię z dworca i jedziemy na skatepark, na krótką rozgrzewkę, a później ruszamy rolkami przez miasto. Długi i intensywny dzień na rolkach kończymy wspólnym chillem na lotnisku Tempelhof. Później możesz zawinąć się nocnym pociągiem z powrotem lub pójść na Rave i wrócić rannym pociągiem. Możesz też oczywiście wynająć noclegi przyjechać w piątek. Rozpocząć z nami berlińska przygodę piątkowymi warsztatami, całą sobotę spędzić z nami na rolkach i w niedziele wypoczęty wrócić do domu. It’s up to you.

Berlin Roll Tour