Szkółka łyżwiarska Ice ‚n’ Roll odbywa się na pełnowymiarowym lodowisku Tor-Tor. Zajęcia prowadzone są jednocześnie dla dzieci i dorosłych przez kilku instruktorów. Szkółka łyżwiarska skierowana jest do osób, które chcą nauczyć się jazdy na łyżwach od podstaw lub doskonalić swoje umiejętności. Sprawdź czego nauczysz się w danych grupach.

Dzieci „Tuptusie”: grupa przeznaczona dla najmłodszych dzieci, które na lodzie będą stawiać swoje pierwsze kroki. Zajęcia prowadzone w formie zabawy obejmują naukę bezpiecznego upadania oraz wstawania, umiejętności utrzymywania równowagi, przemieszczania. naukę jazdy na łyżwach w tej grupie mogą rozpocząć dzieci od 4 roku życia i starsze.

Dzieci początkujące: grupa przeznaczona dla dzieci, które utrzymują równowagę na lodzie, potrafią samodzielnie przemieszczać się po całej szerokości tafli oraz samodzielnie wstać po upadku, wykonują takie elementy jak przysiad, beczka. W tej grupie dzieci uczą się płynnej jazdy na łyżwach, hamowania, jazdy tyłem, zakręcania oraz doskonalą równowagę.

Dzieci średnio zaawansowane: grupa przeznaczona dla dzieci, które płynnie jeżdżą do przodu i tyłu. Dzieci uczą się takich elementów jak przekładanka przodem i tyłem, zmiany kierunku jazdy, jazdy po łukach, prostych skoków łyżwiarskich i piruetów.

Dorośli „Mój pierwszy raz”: zajęcia przeznaczone są dla osób, które nigdy nie jeździły na łyżwach i chciałby rozpocząć naukę od podstaw. Łyżwiarstwo to sport dla każdego, pod okiem specjalistów naukę można rozpocząć w każdym wieku. W tej grupie nauczysz się utrzymywać równowagę, poznasz technikę prawidłowego odbijania oraz hamowania pługiem. 

Dorośli początkujący: grupa przeznaczona dla osób, które potrafią samodzielnie utrzymywać równowagę i chciałby poprawić swoją technikę jazdy, nabrać płynności, poprawić technikę hamowania, czy zakręcania.

Dzieci i dorośli zaawansowani: grupa przeznaczona dla osób, które chciałby amatorsko uprawiać łyżwiarstwo figurowe. Zajęcia obejmują naukę techniki skoków oraz piruetów.

Zapisz się!

I nabór – 2 i 3 września

II nabór – 28 i 29 październiak

III nabór – 25 i 26 listopada